تصاویر منتخب

درباره ما

زهکلوت من زیباست، مردم ساده و صبورش فرهنگ زیبای بلوچیش نخل های سبز بلندش باید دیده شود.

صفحات دیگر

زندگی نامه مهدی میرزایی عکاس ، شاعر ، فیلم ساز از دیار قلعه گنج ...

شهر زهکلوت

مهدی میرزایی

مهدی میرزایی متولد بهمن ماه 1363 در روستای تمگران قلعه گنج لیسانس ادبیات فارسی و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته تولید سیما در دانشگاه صدا و سیما می باشد .
وی فیلم سازی را با دیدن اثار سایرین ، تجربیات کاری خویش و دوست و استاد خویش حجت دهقان و آموخته هایش از کتاب های مختلف فرا گرفته و اکنون نیز با رفتن به دانشگاه صداوسیما در حال تقویت و به ثمر نشاندن استعداد و ذوق هنری خویش می باشد انگیزه او از ورود به عرصه فیلم سازی به تصویر کشاندن پتانسیل ها و محرومیت های جنوب شرق و اقدام جهت محو افکار کهنه و اشتباه و نقطه ضعف های فرهنگی بوده است .
او در طی سالیان فیلم سازی با کسب اولین مقامش در جشنواره فیلم کلات کهنوج و بعد از آن در جشنواره های اردیبهشت هرمزگان ، آفتاب و بسیج کرمان ، تیاب چابهار و تا کسب مقام اخیرش در جشنواره قرآن و عترت جنوب کرمان با فیلم ( باغ ما که خشک نشده ) در بخش مستند و با کسب رتبه اول درخشیده است .
موسسه فیلم سازی ماهکان (مهتاب) ، محل شکوفایی ایده  ها و به تصویر کشیده شدن آثار ماندگار چون لگار ( با کسب رتبه اول در جشنواره آفتاب کرمان ) ، تیر ارش ، شناسنامه گشمیران ، آن مرد آسمانی و ... می باشد که روایت گر رشادت ها شهدا منطقه و نیز نشان دهنده طبیعت زیبای جنوب می باشد .مهدی میرزایی

مهدی میرزایی از آرزوهایش می گوید :
از اینکه آرزوهایش در لابه لای زندگی روزمره اش گنجانده شده اند و هر چه اند هدف او هستند از نگاه او هنر ، در بسته زندگی است که شکل می گیرد وی هنر وز ندگی را با هم درآمیخته می داند .

(قحطی بریده امان بلوچ را ) مجموعه شعری است که در سال 86 از او به چاپ رسیده و در جشنواره شعر بلوط یاسوج و جشنواره رها در شیراز موفق به کسب عنوان گردیده است . عکاسی نیز دیگر هنری است که وی در کنار فیلم  سازی و شعر سرایی بدان اهتمام ورزیده و مقام ملی و استانی نیز کسب کرده

در زیر می توانید  فیلم های که مهدی میرزایی کارگردانی آنها را بر عهده داشته را دانلود کنید :

لگار : دانلود


باغ ما که خشک نشده : دانلودنظرات

ارسال نظر

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic